Ďakujem ti za kúpu knihy Rýchlokurz pamäťových palácov


Tvoja platba bola prijatá. Akonáhle budem online, zašlem tebe a tvojej blízkej osobe, pre ktorú si vybral bonusovú kópiu, knihu Rýchlokurz pamäťových palácov. Zašlem ju na vaše e-mailové adresy spolu so všetkými bonusmi, ktoré ku knihe Rýchlokurz pamäťových palácov patria. Knihy zasielam každý pracovný deň, do 24 hodín po prijatí platby.

 

Urobím všetko preto, aby ste mali Rýchlokurz pamäťových palácov zajtra o takomto čase a mohli sa pustiť do čítania.
Prosím uisti sa, že si vyplnil objednávkový formulár na objednávkovej stránke, aby som vedel, komu mám zaslať bonusovú kópiu knihy Rýchlokurz pamäťových palácov.

 

V prípade, že by sa niečo stalo a knihy by vám nedorazili správne, alebo by ste mali dodatočné otázky, prosím, kontaktuje ma na adrese sarlej43@gmail.com

Ešte raz ďakujem za kúpu, veľmi si to vážim.

 

Martin fotka

S pozdravom,
podpis
Martin HlinkaNávrat na homepage Ako sa učiť

Autor ponúka čitateľovi podrobný návod na zvládnutie metódy pamäťových palácov.

V knihe Rýchlokurz pamäťových palácov autor cieľavedome ponúka čitateľovi podrobnejší návod na zvládnutie metódy pamäťových palácov. Jej zvládnutie by, podľa môjho názoru, mohlo veľmi kladne ovplyvniť snahy čitateľa o zvládnutie problému, ako učenie sa nových vecí zvládnuť efektívnejšie a celý tento proces urobiť subjektívne príjemnejším.

Metóda pamäťových palácov určite nie je úplne jednoduchá, ale som presvedčený, že motivovanému čitateľovi poskytuje dostatočne inštruktívny návod, ako to zvládnuť.

doc. PhDr. Stanislav Matulay, PhD.