Ďakujem ti za kúpu knihy Stroj na jazyky!


Tvoja platba bola prijatá. Akonáhle budem online, zašlem tebe a tvojej blízkej osobe, pre ktorú si vybral bonusovú kópiu, knihu Stroj na jazyky. Zašlem ju na vaše e-mailové adresy spolu so všetkými bonusmi, ktoré ku knihe Stroj na jazyky patria. Knihy zasielam každý pracovný deň, do 24 hodín po prijatí platby.
Urobím všetko preto, aby ste mali Stroj na jazyky zajtra o takomto čase a mohli sa pustiť do čítania.
Prosím uisti sa, že si vyplnil objednávkový formulár na objednávkovej stránke, aby som vedel, komu mám zaslať bonusovú kópiu knihy Stroj na jazyky.
V prípade, že by sa niečo stalo a knihy by vám nedorazili správne, alebo by ste mali dodatočné otázky, prosím, kontaktuje ma na adrese sarlej43@gmail.com

Ešte raz ďakujem za kúpu, veľmi si to vážim.

 

Martin fotka

S pozdravom,
podpis
Martin HlinkaNávrat na homepage Ako sa učiť

Do iných učebníc už neinvestujem ani euro.

Za mesiac som sa naučil 950 nových anglických slovíčok. Väčšinu z nich si stále pamätám a viem si ich vybaviť. Lepšie rozprávam a takisto aj rozumiem. Do iných učebníc už neinvestujem ani euro.

Ján Galbavý, Brezno

Rozumiem z 95% všetkému čo hovoria

Prvýkrát v živote pozerám anglické filmy bez tituliek a rozumiem z 95% všetkému čo hovoria. Zvyšok si viem domyslieť.

Jana Fúsková, Dunajská Streda

Zlepšil som sa v taliančine za polrok z 3 na 1

Minulý školský rok som mal z angliny 2 a z taliančiny 3. Po prečítaní knihy Stroj na jazyky som sa prestal angličtinu do školy učiť úplne, učil som sa len Martinovými spôsobmi a známka za tento polrok zostala rovnaká. Osobne ale môžem povedať, že ďaleko lepšie rozumiem a rozprávam. Taliančine som sa v škole trochu povenoval a tento polrok som mal 1. Učiteľka a spolužiaci tomu vôbec nerozumeli :)

Šimon, gymnazista z Prešova