MENU

Vďaka za prihlásenie sa na odber tipov a trikov!


Blahoželám ti! Vďaka stiahnutiu týchto knižiek si sa stal jedným z prvých ľudí na Slovensku, ktorí budú mať možnosť nazrieť do prípravy môjho videokurzu. Sleduj prvý e-mail, ktorý ti príde už o 6 hodín.

E-knihy Poraz Školu! a Rýchlokurz kreatívneho učenia boli poslané na tvoj e-mail.

E-knihy väčšinou chodia do jednej hodiny. Avšak stáva sa, že e-knihy nedorazia. Čo môžeš proti tomu podniknúť? Aby dorazili správne, ulož si môj e-mail medzi svoje kontakty: akosanaucit@gmail.com

 

Ak chceš čítať e-knihy Poraz Školu! 
a Rýchlokurz kreatívneho učenia už teraz,
stiahni si ich na týchto odkazoch:

>>> Poraz Školu! <<<

>> Rýchlokurz kreatívneho učenia <<<

 Ako sám autor priznáva, nejde mu o to poraziť školu, či učiteľov, ide mu o to, aby čitateľa naučil sa rýchlejšie a teda efektívnejšie sa učiť.

„Silné stránky tejto knihy vysoko prevyšujú jej stránky slabé, a preto ju odporúčam do pozornosti osobitne stredoškolských študentov, ale aj všetkým tým, ktorí stoja pre úlohou naučiť sa nové veci; a to bez ohľadu na svoj vek.

Osobitne vysoko hodnotím invenciu a odvahu mladého autora tejto učebnice, a zdôrazňujem, že tento jeho počin považujem za jeden z kladných symptómov súčasnej postmodernej doby
Čo sa týka názvu knihy: Poraz školu!, ako sám autor priznáva, nejde mu o to poraziť školu, či učiteľov, ide mu o to, aby čitateľa naučil rýchlejšie a teda efektívnejšie sa učiť.


doc. PhDr. Stanislav Matulay, PhD.