Rýchlokurz pamäťových palácov – objednávka

 

E-kniha Rýchlokurz pamäťových palácov len za 11 €

fajkaÁNO!

Chcem e-knihu Rýchlokurz pamäťových palácov za zlomok ceny, ktorú zaplatili ostatní predomnou. Získal som túto špeciálnu zľavu, lebo sa viem rýchlo rozhodnúť a uvedomujem si že táto ponuka už nebude dlho platiť.

Do 24 hodín po zaplatení budem mať prístup k stratégiám zrýchleného učenia v e-knihe Rýchlokurz pamäťových palácov, ktoré mi ukážu krok za krokom ako si ukladať informácie do pamäte aj pod stresom , ako si vytvoriť v hlave nekonecné úložisko informácií a vytvoriť si tak univerzálny nástroj na zrýchlenie učenia a omnoho viac…

Už viac nebudem mať problém zapamätať si veľké množstvo učiva pred písomkou, dosiahnem lepšie výsledky v škole ako aj v iných oblastiach(podnikanie), získam viac voľného času napr. na kamarátov, hranie hier, pozeranie filmov atď…

Som absolútne chránený zárukou vrátenia peňazí a ak sa nezlepšia moje výsledky alebo ak nebudem schopný si zapamätať väčšie množstvo informácií… Dostanem späť svoje peniaze. Bez zbytočných otázok alebo hádok.

A k vylepšeniu ponuky taktiež dostanem bonus, ktoré nikde inde nenájdem. Dostanem návod na zapamätanie si balíčka kariet, aby som si natrénoval pamäťové paláce a dostal ich „do krvi“ popripade aby som ohúril svojich známych.

 

PLUS – Moja Spokojnosť je 100% Garantovaná

 

garancia

 

Vyskúšam všetko v e-knihe Rýchlokurz pamäťových palácov a použijem to ako uznám za vhodné… a ak nebudem ÚPLNE spokojný, dostanem naspäť plnú sumu. Je to jednoduché. Všetko čo treba spraviť je napísané nižšie. „Buď si knihu zamiluješ alebo neplatíš!“

 

podpis

 

Martin Hlinka

 

Čo treba urobiť?

  1. Vyberieš si, akou formou chceš platiť
    1. Cez službu www.paypal.com klikni na žlté tlačidlo nižšie
    2. Prevodom na účet vyplň formulár nižšie
  2. Vypíšeš objednávkový formulár podľa spôsobu platby
  3. Investícia do knihy je 11 € (nie som platca DPH)
  4. Zaplatíš
  5. Na tvoj e-mail ti zašlem knihu ako zaheslovaný PDF dokument do 24 hodín po zaplatení spolu s týmto bonusom:
  • Bonus: Návod na zapamätanie si balíčku kariet

 

Verím, že prvé výsledky uvidíš už v priebehu niekoľkých hodín, nanajvýš dní, po jej prečítaní. Som si tým tak istý, že ti na knihu ponúkam unikátnu, 365 dňovú záruku vrátenia peňazí. Celý rok môžeš knihu skúšať zadarmo a ak ti nepomôže, tak ti vrátim plnú výšku sumy.

 

Používaš Paypal účet?

Ak používaš službu www.paypal.com, klikneš na Add to cart a pokračuješ v platbe ďalej. Rýchlokurz pymäťových palácov spolu s bonusom ti zašlem po prevode peňazí hneď, ako budem pri počítači.
Používaš kreditnú kartu / bankový účet?

Tieto informácie sú kľúčové, aby som ti vedel zaslať knihu do 24 hodín po zaplatení. Vyplň ich, prosím, správne.

 

Vyplň tento objednávkový formulár:

Objednávka e-knihy
Rýchlokurz pamäťových palácov

Vyplnením tohto formulára mi dávaš povolenie použiť tvoje osobné údaje na odoslanie e-knihy.Autor ponúka čitateľovi podrobný návod na zvládnutie metódy pamäťových palácov.

V knihe Rýchlokurz pamäťových palácov autor cieľavedome ponúka čitateľovi podrobnejší návod na zvládnutie metódy pamäťových palácov. Jej zvládnutie by, podľa môjho názoru, mohlo veľmi kladne ovplyvniť snahy čitateľa o zvládnutie problému, ako učenie sa nových vecí zvládnuť efektívnejšie a celý tento proces urobiť subjektívne príjemnejším.

Metóda pamäťových palácov určite nie je úplne jednoduchá, ale som presvedčený, že motivovanému čitateľovi poskytuje dostatočne inštruktívny návod, ako to zvládnuť.

doc. PhDr. Stanislav Matulay, PhD.