MENU

Má význam učiť sa v noci?


 

Aký mám názor na učenie v noci? Na jednej strane to má výhodu, že ma nič neruší ale na druhej strane telo si poriadne neoddýchne a celé učenie môže vyjsť úplne nazmar. Preto či by som vedel zahrnúť do mojich článkov niečo ohľadne životosprávy.


Áno. Dnes alebo v priebehu budúceho týždňa budem nahrávať video ako si vyriešiš spánok, ako zistíš to, že čo najlepšie funguje tebe, čo sa týka spánku. A Aký mám ja osobne názor na učenie sa v noci?

Je na tebe aby si si ty vybral či ti stojí za to učiť sa v noci napriek tomu, že budeš na ďalší deň unavenejší. Pretože tú únavu môžeš dohnať buď poobedným spánkom alebo tú únavu môžeš dohnať tým, že na ďalší deň si dáš dlhší spánok, alebo tú únavu môžeš minimalizovať tým, že deň predtým si dáš dlhší spánok.

To je už také manažovanie učenia, kedy si vopred naplánuješ že: Túto noc sa budem učiť tak deň predtým si dáš dlhší spánok, poobede si zdriemneš a bez problémov sa v noci učíš. Ráno sa zobudíš nie celkom svieži vyspatý ale v relatívne schopnom a dobrom stave.Kompletný kurz ako aj záznamy z webinárov nájdeš vo videokurze Hackol som učenie a jazyky:

button


Získaj týchto 11 trikov, ktoré mne pomohli
učiť sa rýchlejšie
sústrediť sa na učenie
a plynulo rozprávať v cudzích jazykochStiahni si e-knihu Poraz školu! a začni zlepšovať svoje učenie ešte dnes!

Hneď ako napravo vložíš tvoje meno
a e-mail, bude e-kniha Poraz školu! zaslaná na tvoju adresu.

Pridaj sa k vyše 20 000 luďom, ktorí sa už dnes učia rýchlejšie.

sipka


Návrat na homepage Ako sa učiť