MENU

FAQ – Frequently asked question


 

Fungujú tie veci? V živote som o tom nepočul.

Áno. Fungujú na každom človeku, kto ich začne používať.

Nepočul si o tom preto, lebo tu na Slovensku doteraz nikto nič takéto nepublikoval.

Na základe čoho fungujú techniky zrýchleného učenia, si môžeš prečítať v sekcii ako sa učiť, alebo si stiahni e-knihu Poraz školu! a v nej je 16 príbehov rýchleho učenia – sám uvidíš, ako to funguje.

 

Čo je to e-kniha?

E-kniha je elektronická kniha. Nie je na papieri, ale je to digitálny súbor. E-knihy majú rôzne podoby. Môže to byť pdf súbor, môže to byť zaheslovaná webová stránka, môže to byť klikateľný program do počítača.

E-kniha Stroj na jazyky je vo formáte pdf, ktorý má viacero výhod: beží na všetkých platformách, nie je prenášačom vírov a veľmi jednoducho sa z neho číta.

Môžeš ho ešte zohnať aj ako .exe klikateľný súbor, ale tie sa snažím z predaja vynechať a používať radšej pdf.

 

Prečo je to e-kniha a nie normálna kniha?

Pretože e-kniha šetrí životné prostredie. Žiadne stromy nie sú potrebné na tony papieru.

Pretože e-kniha nezaberá žiadne miesto. Nepotrebuješ žiadne police, ani knižnice na uskladnenie e-kníh. Môžeš mať desiatky aj stovky e-bookov vo svojom počítači.

Pretože pri e-knihe ušetríš na poštovnom.

Pretože e-kniha ti príde po kúpe v priemere o 2-3 dni skôr ako normálna kniha. Konkrétne e-knihu Poraz školu! si môžeš stiahnuť hneď po kúpe prostredníctvom služby Paypal, alebo prostredníctvom kúpy kreditnou kartou.

E-kniha má dlhšiu životnosť, ako papierová kniha. Papier sa časom zničí, kniha sa poškodí. Na e-knihu nemá čas vplyv.

V e-knihách vieš použiť funkciu hľadať. Veľmi rýchlo sa tak dopracuješ k tej informácii, ktorú potrebuješ.

 

Aká je záruka, že to bude fungovať?

Techniky som najprv vyskúšal na sebe. Keď som videl zlepšenie, tak som začal radiť v mojom okolí a bol som zvedavý na reakcie ľudí. Tie boli, na moje počudovanie, veľmi pozitívne. Všetky fungovali.

Chvíľu síce niektorým ľuďom trvalo, kým si techniky osvojili, ale všetci mali pozitívne reakcie.

Na všetky moje e-knihy a konzultácie je 100% záruka vrátenia peňazí – som si úplne istý, že ti to bude fungovať. V opačnom prípade ti vrátim všetky peniaze.

 

Ako môžem vyjadriť svoj názor na knihu?

V sekcii Vaše nápady môžeš napísať svoj vlastný komentár, ako ti veci v knihe pomohli k rýchlejšiemu a zaujímavejšiemu učeniu, prípadne môžeš napísať nápady, čo by si chcel o rýchlejšom učení vedieť.

 

Čo sa stane, ak e-knihu omylom vymažem zo svojho počítača?

Kontaktuješ ma a ja ti zašlem odkaz na stiahnutie novej kópie e-knihy. Mám databázu zakázok, ktoré každý týždeň zálohujem. Ak by sa niečo stalo (pád disku, preinštalovanie windowsu), tak stačí napísať a môžeš dostať novú e-knihu.

 

Bude aj tlačená verzia e-kníh? Ak nie, prečo?

Nie, tlačenú verziu e-kníh neplánujem spraviť. Dôvody sú výhody elektronických knižiek oproti papierovým knihám. Taktiež je dnes trend, kedy elektronické knihy nahradzujú tie papierové. Najväčšie internetové kníhkupectvo Amazon.com oznámilo, že v roku 2010 bola vyše polovica predaných kníh v elektronickom formáte. A tento trend príde aj ku nám, na Slovensko.

 

Ako budem mať e-knihu doručenú?

E-Kniha je doručovaná v PDF formáte, zobraziteľná na všetkých počítačoch (PC alebo MAC) a tlačiteľná všetkými typmi tlačiarní. Keď dorazí platba, vytvorím ti tvoj unikátny pdf súbor s tvojím heslom a zašlem ti ho e-mailom na tvoju adresu.

 

Je bezpečné objednávať online?

Áno, samozrejme. Beriem tvoje bezpečie veľmi vážne. Proces platby je uskutočňovaný cez službu www.paypal.com, cez kreditnú kartu (prevod znovu zabezpečuje paypal), prevodom na účet a vkladom na bankové konto.

 

Nebývam na Slovensku, môžem si aj tak kúpiťe-knihu?

Áno. Tento produkt je dostupný aj pre iné krajiny. Služba www.paypal.com je medzinárodná a e-kniha ti bude doručená e-mailom do hociktorého štátu.

 

Čo zahŕňa garancia vrátenia peňazí?

Ak vyskúšaš všetky techniky z e-knihy, a ak nebudeš úplne spokojný s tvojimi výsledkami, pošleš mi ukážku, že si vyskúšal všetky pamäťové techniky v e-knihe uvádzané, dáš mi vedieť, kde ti e-kniha nepomohla a kde áno, a ja ti vrátim tvoje peniaze. Garanciu je možné uplatniť do 365 dní po kúpe.

 

Pomôžu mi tvoje stratégie v škole?

Áno. Techniky v tejto e-knihe majú široké využitie. Informácie , ktoré  sa z nej dozvieš sú užitočné pre všetkých študentov od základných škôl až po vysoké školy, dokonca aj pre študentov jazykových škôl.

 

Máš v ponuke ukážku tvojich techník predtým, než sa rozhodnem kúpiť e-knihu?

Áno, mám. Chcem, aby si mal aspoň nejaký prehľad o tom, čo sa chystáš kúpiť, preto ti ponúkam malú ukážku techník a stratégií z e-knihy. V celej e-knihe ich nájdeš oveľa viac.

 

Koľko stoja knihy?

Poraz školu! – zadarmo

Poraz školu!2.0 – 22,90 €

Stroj na jazyky – 22,90 €

Rýchlokurz pamäťových palácov – 13,90 €

 Návrat na homepage Ako sa učiť