MENU

Ako Som Hackol Učenie a Jazyky

a Ako To Môžeš Urobiť Aj Ty, Aby Si Sa Učil Každý Deň v Pohode, Sebaisto a s Vynikajúcimi Výsledkami

 

Hackol som učenie a jazyky
za 189 €

vstup

Hackol som učenie
za 37 €
Hackol som jazyky
za 167 €
vstup

 

Poviem ti krátky príbeh o tom ako vznikol nápad urobiť tento kurz a pomáhať ľuďom v učení. V roku 2010 ma začalo štvať niekoľko vecí.

fuuuHnevali ma problémy s učením, ktoré som mal ja, moji spolužiaci a všetci ostatní ľudia, ktorých som poznal.


Vadili mi príležitosti ktoré ľudom unikali.
Štvalo ma to, že niektorí ľudia sa nedostali na vysoké školy, pretože sa nevedeli učiť.

Hnevalo ma, že niektorí ľudia sa nedostali do zahraničia pretože nevedeli cudzí jazyk.

Ale čo ma najviac štvalo, boli úzkosti, strachy a frustrácie, ktoré ľudia pri učení pociťovali, a pociťujú dodnes.

kamarat

 

Mal som kamaráta, s ktorým som hrával. Bol to skvelý chalan ale často sa nemohol chodiť hrávať, lebo sa musel učiť. Učieval 3 – 4 hodiny denne a jeho známky boli hrozné. Mal 3ky, 4ky, 5ky a ja som nechápal ako je to možné.

 

Vôbec som netušil, že takýchto príbehov je na Slovensku kvantum , až kým som nezačal s písaním kníh. Napísal som knihy Poraz Školu!, Stroj na Jazyky atď... A začal som od ľudí dostávať spätnú väzbu.

 

Čo som zistil?

??

Zistil som jednak to, že takýchto príbehov je na Slovensku a po celom svete plno.

A zistil som druhú vec, že knižka nestačí. Knižka má len 7% úspešnosť prieniku informácií od autora do hlavy čitateľa. Len 7% úspešnosť prieniku informácií odo mňa k tebe.

Ty si kúpiš knihu, si z nej nadšený naradovaný a potom ju dáš niekam na poličku, alebo ju zahrabeš na samý koniec tvojho harddisku a nevyužiješ tak všetky veci, ktoré v tej knihe sú.

 

Preto som sa rozhodol spraviť niekoľko týždňový kurz, ktorého skutočný cieľ je, aby už nikto viac necítil strach a frustráciu spojenú s učením a s učením cudzích jazykov.

Ale naopak, aby sa každý učil v pohode, sebaisto a s úžasnými výsledkami.

 

 

Mám pre teba pripravené hacky, ktoré ťa posunú v tvojom učení o niekoľko úrovní vyššie

Čo je to hack?

??

Hack je riešenie na problém, ktoré je rýchle, elegantné, rafinované. Je to stratka, ktorá umožňuje hacknúť nejaký proces, v tomto prípade proces učenia.

Chcem ti dať možnosť vytvoriť si skratky od hnusného, pomalého, frustrujúceho učenia, či učenia jazykov, k učeniu, ktoré je naopak pohodové, zaujímavé, odmeňujúce, motivujúce, PARÁDNE.

Ukážem ti správnu cestu od učenia a učenia jazykov, kde tŕpneš nad tým, že to do skúšky alebo do pár dní zabudneš a že si sa to celé učil nadarmo.

K učeniu kde sa učíš sebaisto, lebo vieš, že to v pokoji, v pohode a s ľahkosťou zvládneš.


Dokážem ťa naučiť učiť sa?


Možno sa pýtaš:

Dokáže ma to ten Martin naučiť?

Všetko čo tu čítaš veľmi pekne znie, však?

Ale dokážem to ja spraviť tak aby si to vedel aj ty?

 

e-booku Poraz Školu! a videokurzoch zdarma som sa hral trochu na učiteľa. Ukazoval som ti aké veci sa dajú robiť, ukazoval som ti možnosti, techniky spôsoby.

Ak ťa chcem naučiť veci robiť tak ako ich robím ja, musím do tvojej mysle dostať všetky informácie, všetky postupy a všetky znalosti, ktoré mám vo svojej hlave. A na to knižky nestačia.

Na to je ideálny práve niekoľko týždňový videokurz, kde ty budeš mať dostatok času

 • stráviť všetky informácie, ktoré ti budem dávať
 • využiť ich a zapracovať do tvojho procesu učenia

 

Požiadal som mojich priateľov, ktorým som pomohol a ktorým som ukázal ako sa ja učím a ktorý využívajú poznatky, ktoré učím vo svojej praxi, aby o mne niečo povedali.

Adam Debnár, známy slovenský blogger, ktorý sa tiež chcel vyjadriť k môjmu pripravovanému videokurzu:

Martin má pre vás vo svojom kurze prichystanú samú kvalitku a informácie, ktoré vám nepovie žiaden profesor...

Ahojte, volám sa Adam Debnár. Som blogger, podnikateľ a internetový marketér. S Martinom sa už poznám vyše roka od jeho strednej. Je to môj skvelý priateľ, ktorý na svoj mladý vek vie toho viac než väčšina študentov v jeho veku.

Toto všetko som zistil, až keď som si prečítal jeho prvú knihu Poraz Školu! Martin mal podobné problémy s učením ako ja. Učenie bolo preňho viac bolesťou ako radosťou. Našiel pre seba riešenie a o to sa už vyše dvoch rokov delí s ostatnými ľuďmi.

Techniky, ktoré učí, denne využívam v praxi a dnes už sa viem učiť rýchlejšie a kvalitnejšie, napríklad čítam 1 – 2 knihy týždenne. Učím sa to, čo ma baví a tak, že ma to baví. Martin má pre vás vo svojom kurze prichystanú samú kvalitku a informácie, ktoré vám nepovie žiaden profesor.

Doba sa rýchlo zmenila. Denne prijímate kvantá informácií, ktoré vaši rodičia, či starí rodičia nemuseli nikdy riešiť. Ako ich spracovať čo najrýchlejšie? Ako sa ich naučiť a dostať nielen dobré známky? Ale si aj tieto informácie dlhodobo zapamätať a neskôr ich využiť v reálnom živote? Na toto všetko vám ponúkne odpoveď Martin Hlinka, môj dobrý priateľ.

 

Adam Debnár, známy slovenský blogger, podnikateľ a marketer

 

 

Toto je kvalitka, ktorú mám pre teba priravenú

Kurz bude mať 2 druhy modulov. Jeden druh bude zameraný na učenie a vzdelávanie a druhý typ bude zameraný na učenie sa jazykov.

 

1. MODUL: Stratégia a princípy učenia

Ukážem ti vylepšené poznatky o efektivite a princípy, podľa ktorých funguje naša myseľ. Na základe toho budeš vedieť rozoznať, čo je pri tvojom učení dôležité a čo je len omáčka, a budeš sa tak učiť od toho najjednoduchšieho, čo ti dodá motiváciu a ušetrí ti frustráciu.

Ukážem ti vylepšenú stratégiu učenia v 5-tich krokoch. Na tejto stratégii to vysvetlím, ako funguje sústredenie v procese učenia a vďaka tomu sa budeš vedieť sústrediť na čokoľvek.

Dám ti pohľad na učenie z vtáčej perspektívy, ktorý ti umožní pozrieť sa na tvoje problémy s odstupom. A umožní ti ovládnuť tvoje učivo rovnako dobre ako tvoj učiteľ.

Dám ti 3 spôsoby holistického učenia a ukážem ti 5 typov informačných štruktúr. A ty tak budeš vedieť ktorú pamäťovú techniku máš na učenie použiť.

Poviem ti niečo o krivke zabúdania, vďaka ktorej si budeš vedieť naplánovať svoje opakovania tak, aby si si dôležité veci udržal v pamäti na stálo.


Toto všetko je len 1 modul z 12-tich, ktoré mám pre teba prichystané.


Prečítaj si čo o tomto module hovorí Michal Kopecký, blogger a podnikateľ z Nitry:

Učím sa tak efektívne, že nové veci viem hneď uviesť do praxe a po chvíli ich ovládam rovnako dobre ako tí, od ktorých som sa učil...

Dnes, keď sa učím, tak začínam učenie od toho, čo mi ide najlepšie. Až potom prechádzam k tomu zložitejšiemu a využívam pri tom postupy a techniky, ktoré učí Martin vo svojom kurze.

Na učenie sa viem úplne perfektne sústrediť aj napriek všetkým veciam, ktoré sa snažia rozptýliť moju pozornosť. A učím tak efektívne, že nové veci viem hneď uviesť do praxe a po chvíli ich ovládam rovnako dobre ako tí, od ktorých som sa učil.

Určite každému, kto to myslí so sebarozvojom vážne, odporúčam Martinove materiály a kurzy, pretože tieto techniky vás dokážu posunúť o niekoľko úrovní vyššie, keď príde na efektívne učenie sa.

Michal Kopecký, blogger a podnikateľ z Nitry
Autor stránok:
www.akozbalit.sk
www.kamarattakyrad.sk

 

2. MODUL: Ako uchopíš nový cudzí jazyk

Ukážem ti ako si vybuduješ zvyk učiť sa. Učenie sa jazyka ti tak príde rovnako automatické ako ranná kontrola e-mailov alebo umývanie zubov. Samozrejme, ukážem ti ako si budeš merať zlepšenie.

A ukážem ti tiež stratégiu učenia sa jazykov. Vďaka tejto stratégii budeš vedieť kde máš začať, ako máš pokračovať a ktorým smerom sa máš pri učení jazykov ďalej uberať. A k parádnemu rozprávaniu v cudzom jazyku sa tak dostaneš úplne bez zastavenia.

Ak si študent tak si zamiluješ túto časť, pretože v nej sa dozvieš:

 • ako hackneš učenie sa jazykov v škole
 • ako získaš perfektné výsledky takmer bez použitia učebníc


Prečítaj si, čo o tejto časti kurzu hovorí Martin Hrkut, blogger a podnikateľ:

Martinovými metódami sa dá celkom pekne učiť aj niekoľko jazykov naraz...

Ľudia, ktorí sú zúfalí a ktorí by sa radi naučili jazyk, no nikdy im to nejako dobre nešlo, dostanú ucelený návod na to, ako sa učiť inak ako doteraz.

Bonusom je, že Martinovými metódami sa dá celkom pekne učiť aj niekoľko jazykov naraz.

Martin Hrkut, blogger

Autor stránok:
www.hrkut.sk
www.homeworking.sk
www.nukulu.com/sk/


Zatiaľ som ti nepovedal, že sa môžeš učiť niekoľko jazykov naraz. O tom sa dozvieš až v mojom kurze.

 

3. MODUL: 9 pamäťových techník na zmáknutie všetkých informačných štruktúr

Vďaka myšlienkovým mapám si zorganizuješ svoju myseľ a učenie sa tak pre teba stane hračkou.

Ukážem ti 3 najjednoduchšie spôsoby ako pochopíš nové učivo tvorením:

 • metafor
 • prirovnanií
 • praktických príkladov

 

Dám ti 3 metódy na vybavenie si informácií pri učení a pri skúške.

Nie len, že tak bude pre teba opakovanie zaujímavé, ty si budeš vedieť kedykoľvek na počkanie vybaviť potrebné vedomosti.

Dám ti kompletný návod na tvorbu pamäťových palácov a ďalších pamäťových techník.

Tieto techniky slúžia na zapamätanie si údajov, faktov a poučiek. S nimi si na počkanie zapamätáš všetky veci, ktoré nemajú logiku sú menej podstatné alebo sú v praxi nevyužiteľné a ty ich potrebuješ iba na skúške.


Viac ti o nich povie Miško Kopecký, ktorého tak uchvátili, že musel zdielať svoje myšlienky prostredníctvom referencie:

Pamäťové techniky, ktoré som sa od Martina naučil, mi priniesli skvelé rozšírenie pamäte a mozgu ...

Pamäťové techniky, ktoré som sa od Martina naučil, mi priniesli skvelé rozšírenie pamäte a mozgu. Jeho techniku som si vyskúšal aj v praxi, keď mi kamarátka zadala 30 úplne bláznivých slov a ja som sa ich musel do 10 minút naučiť a zopakovať ich presne v tom istom poradí.

A čo je na tom najlepšie? Ešte týždeň po ich učení sa som si ich dokonale pamätal rad za radom.

Michal Kopecký, blogger a podnikateľ z Nitry
Autor stránok:
www.akozbalit.sk
www.kamarattakyrad.sk

 

4. MODUL: Ako hackeš učenie sa slovíčok

Dám ti všetky návody, ktoré potrebuješ na to aby si sa učil frázy a vety okamžite, rýchlo, úspešne a tak aby si ich rovno vedel použiť vo vetách.

Vyskúšal metódu pamäťové mesto a na prvýkrát používania sa naučil 15 slovíčok za 15 minút...

Juraj Drotován autor motivačnej skupiny na facebooku, tiež aj študent vyskúšal metódu pamäťové mesto a na prvýkrát používania sa naučil 15 slovíčok za 15 minút.

Tvrdí, že keby sa vydržal vtedy učiť celú hodinu, tak by ich zmákol až 60.

 

Juraj Drotován,
autor motivačnej FB skupiny:
Človek je tým, o čom celý deň premýšľa

 

 

5. MODUL: Ako si vytvoríš jazykové prostredie, ako keby si vycestoval

Ukážem ti, ako si vytvoríš jazykové prostredie, ako keby si vycestoval. Budeš tak perfektne rozumieť hovorenému slovu a začneš v cudzom jazyku myslieť rovnako ako keby si vyrastal v cudzine od malička.

Dám ti 5 spôsobov, ktorými som hackol učenie sa jazykov, iba pozeraním filmov. Vďaka tomuto sa naučíš rozumieť všetkému čo budeš počuť a ďalšie učenie bude pre teba samozrejmosťou.

Vytvoríš si vlastnú učebnicu z tvojho jazykového prostredia. Toto bude samostatný kurz a jeho výsledkom bude tvoja originálna učebnica cudzieho jazyka s ktorou sa naučíš všetky slovíčka, ktoré kedy budeš potrebovať.


Prečítaj si čo o tvorbe jazykového prostredia napísal doc. PhDr. Stanislav Matulay, PhD.:

Za nezaplatiteľné považujem návody autora na vytvorenie si osobného intenzívneho jazykového prostredia...

Za nezaplatiteľné považujem návody autora na vytvorenie si osobného intenzívneho jazykového prostredia – a to buď v trvaní niekoľkých dní až týždňov, alebo v určitých časových blokoch počas jednotlivých dní v týždni.

 

doc. PhDr. Stanislav Matulay, PhD.

 


6. MODUL: Ako sa učiť pomocou modernej technológie

Ukážem ti ako si vytvoríš poznámky, z ktorých bude radosť učiť sa. Vďaka tomu už nebudeš riešiť motiváciu a budeš sa vedieť k učeniu kedykoľvek dokopať.

Ukážem ti ako vydoluješ maximum z webov na podporu učenia, ako sú Duolingo alebo Khan academy.


Dodo Kepko, ktorý sa učením s pomocou technológie dostal na právnickú fakultu Trnavskej Univerzity, mi napísal toto:

No už viem, že tou metódou, ktorou som sa učil môžeš odporučiť :)

No už viem, že tou metódou, ktorou som sa učil môžeš odporučiť :) Čítaním a počúvaním otázok a odpovedí som získal 468 bodov, čo znamená, že som skončil na 18.mieste z celkového počtu 290.

 

Dodo Kepko, keď sa dostal na právnickú fakultu Trnavskej Univerzity

 

 

7. MODUL: Ako hackneš rozprávanie a prízvuk

Dám ti cvičenia, ktoré používajú na rozvoj rozprávania profesionálni rečníci a moderátori. Ty tak zlomíš svoju bariéru v rozprávaní a začneš sa v cudzom jazyku vyjadrovať otvorene a bez problmémov.


Budeme sa venovať aj týmto témam:

 • Pasívna vs aktívna slovná zásoba
 • Ako sa staneš rečníkom v hocijakom jazyku
 • 3 spôsoby ako komunikovať v cudzom jazyku
 • 4 spôsoby, ako sa dostaneš do partie s cudzincami, aj keď žiadneho nepoznáš
 • Ako vyriešiš prízvuk

Petronela Žišková o tejto časti kurzu napísala:

Od kolegov som počula len samú chválu, keď som prezentovala v angličtine :)

Moje vyjadrovanie v angličtine sa zlepšilo, len som najprv musela prekonať strach z rozprávania. Vykašľala som sa na gramatiku a šlo to oveľa ľahšie. Dokonca som od kolegov počula len samú chválu, keď som prezentovala v angličtine :)

 

MSc Petronela Žižková,
Institute of Experimental Pharmacology & Toxicology, Bratislava

 

 

8. MODUL: Self management na tretiu

Bude obsahovať tieto 3 časti:

1.životospráva

V tejto časti ti dám moje hacky na spánok. Ukážem ti ako sa budeš cítiť svieži, aj keď nestíhaš popri škole spávať.

Ukážem ti ako sa vyrovnáš so stresom a trémou. Budeš tak pokojný pri učení aj pri odpovediach. A už sa ti viac nestane, že by ti stres zablokoval pamäť.


2.schoolmanagement

Čo sa školy týka, tak budeš vždy vedieť na čo sa vykašlať a vďaka tomu budeš brať školu s úplnou pohodou.

Ukážem ti ako sa dostaneš do stavu prúdenia na niekoľko hodín. Ani nebudeš vedieť ako, a tvoje učenie prejde ako voda a ty si medzi tým všetko zapamätáš.


3.timemanagement

Vtejto časti ťa naučím, ako si zorganizuješ svoj čas tak, aby si z neho vytažil čo najviac. Už sa ti nestane, že nebudeš niečo stíhať alebo niečo zabudneš spraviť.

 

Adam Koprda využil poznatky, ktoré sú v tejto časti kurzu a zaslal mi svoje vysvedčenie:

Zmenil som štýl učenia a prvý polrok som mohol flákať úplne...

Posielam ti vysvedčko, ako si chcel. Zmenil som štýl učenia a prvý polrok som mohol flákať úplne. Druhý som sa začal učiť, ale nie moc.

 

Adam Koprda , gymnázium Nitra

vysvedcenie

Také výsledky aké dosiahol on, môžeš dosiahnuť aj ty, ak využiješ triky a hacky z tejto časti kurzu.

 

9. MODUL: Ako zmákneš gramatiku a písanie

Vďaka týmto hackom sa nikdy nebudeš s gramatikou stresovať. Keď už na gramatiku príde, tak ju bleskovo nasaješ ale hlavne jej budeš skutočne rozumieť hneď na prvýkrát.


Tomášovi Bedemu som pomohol a on napísal, že:

Začal som praktizovať niektoré postupy a po pár týždňoch rozumiem viacej z nemeckého jazyka...

Tak ja som začal praktizovať niektoré postupy a po pár týždňoch rozumiem viacej z NJ. Podaril sa mi už prvý úspech, tým že som dostal 1 z písomky, čo sa mi doposiaľ nikdy nepodarilo.

 

Tomáš Bede, stredná umelecká škola Levice

 

Toto boli všetky moduly, ktoré ku kurzu Hackol som učenie a jazyky dostaneš.

 


Ako bude kurz prebiehať?

Po prihlásení sa ti zašlem prihlasovacie údaje na stránku, kde bude tento kurz prebiehať. Dostaneš vyše 10 hodín inštruktážnych videí a pridaných materiálov.

Do členskej sekcie s kurzom budeš mať doživotný prístup a vedomostí z kurzu môžeš využiť počas celého štúdia, alebo hocikedy v budúcnosti keď ich budeš potrebovať.

V tomto kurze využiješ moje poznatky o rýchlom učení, cudzích jazykoch, psychológii a technológiách z kurzov, prednášok a knižiek, ktoré som 3 a pol roka nasával a získaval. A ktoré som 1 rok testoval na vyše 300 konzultáciách s mojimi klientmi, ktoré som robil prostredníctvom e-mailov.

 

Ak sa prihlásiš do môjho kurzu tak ti sľubujem jednu vec:

Budeš učiť tým najrýchlejším , najúčinnejším a najefektívnejším spôsobom, aký poznám.

 

 

Myslíš si, že tento kurz je pre teba?

Teraz ti ukážem dôvody, prečo by si ho nemal podľa mňa kupovať. Teraz ťa budem odhovárať od kúpi môjho kurzu.

1. dôvod:
Určite ho nekupuj ak nemáš financie. Využi informácie z videí zdarma, využi informácie z knihy Poraz Školu! a zo stránky.

2. dôvod:
Ak si neprečítal knihu Poraz Školu!
, tak ti niektoré veci nemusia byť na prvý pohľad jasné.

 

Ak však hľadáš kurz, ktorý obsahuje kvalitne vedomosti, kvalitné informácie a chceš všetko čo ti môžem ponúknuť, potom ANO, tento kurz je pre teba.

 

 

Aká je peňažná hodnota tohto kurzu?

Keď bežne predávam moduly hackol som učenie a hackol som jazyky tak ich cena je 37 € a 167 €. Peňažná hodnota týchto dvoch modulov spolu je 204 €.

Ale ja ti dnes dávam príležitosť kúpiť tieto kurzy len za 189 eur, čím ti chcem dať príležitosť ktorú už viacej nikdy nezopakujem, aby si šiel a uvidel reálnu zmenu v tvojom živote behom niekoľkých týždňov.

 

 

Záruka vrátenia peňazí

Na kurz ti dám samozrejme záruku vrátenia peňazí.

Ak dáš techniky z kurzu Hackol som učenie a jazyky do praxe a nezlepší sa tvoje porozumenie v cudzích jazykoch, nezdokonalíš svoju pamäť, nebudeš plynulejšie, zrozumiteľnejšie a sebavedomejšie v cudzom jazyku rozprávať, nezlepšia sa tvoje výsledky v škole a nezlepší sa tvoja slovná zásoba, tak sa mi do 30-tich dní po kúpe ozvi a ja ti vrátim plnú výšku sumy, ktorú si za kurz uhradil.

Uvoľním tak miesto ďalšiemu študentovi, ktorý sa chce učiť efektívne, pretože počet miest v kurze je obmedzený.

 

 

Ako sa prihlásiš do kurzu?

Do kurzu sa prihlásiť kliknutím na „Vstúpiť do kurzu teraz

Máš 2 možnosti:


1. možnosť:

Buď kúpiš celý kurz:

Hackol som učenie a jazyky
za 189 €

vstup

2. možnosť:

Alebo si kúpiš iba moduly, ktoré sa ťa priamo týkajú, a ktoré ťa najviac zaujímajú:

Hackol som učenie
za 37 €
vstup
Hackol som jazyky
za 167 €
vstup

 

 

 

Martin fotkaTakže vyber si to, čo ti najviac vyhovuje, vstúp do kurzu a vidíme sa v členskej sekcii kurzu, kde sa na teba budem tešiť a budem ťa čakať


S pozdravom,
podpis
Martin Hlinka

 

 

P.S.:

Opýtaj sa sám seba:

Oplatí sa mi trápiť sa v škole a učiť sa všetko, čo budem v živote potrebovať, starými a neefektívnymi metódami

Alebo radšej vyskúšam videokurz Hackol som učenie a jazyky a pridám sa k desiatkam ľudí, ktorým už videokurz uľahčil život? 

Určite neváhaj a zaobstaraj si tento videokurz. Uvidíš, že to stoji za každú minútu tvojho času.

 

Hackol som učenie a jazyky
za 189 €

vstup

Hackol som učenie
za 37 €
vstup
Hackol som jazyky
za 167 €
vstup

 

„Martin, zachranil si ma pred statnicami, ked som myslela, ze je nemozne dostat do hlavy tolko uciva :-) Vdaka tvojmu navodu sa mi podarilo precitat kvantum textu vo velmi kratkej dobe :-)“


Jana, Banská Bystrica

Ďakujem za tvoje rady a nápady pri učení. Aj keď mám už za sebou VŠ doteraz sa mi nepodarilo naučiť angličtinu na takú úroveň akú by som chcela. Som rada, že založil blog a snažíš sa pomôcť ostatným. Verím, že moja angličtina sa bude len zlepšovať vďaka tvojim radám :)“


Martina, Kamenica nad Cirochou

Vďaka za podporu , ochotu pomôcť, návod ako si zapamätať množstvo učiva, napr. z medicíny. :)“


Jana. Žilina

Martin, ďakujem Ti za Tvoje emaily /návody / - boli úžasné! Anglicky jazyk síce neovládam dobre,ale, dohovorím sa - a vo svete sa nestratím. Nerozprávam vždy správne gramaticky, ale nemám problém rozprávať... :) Je to dobré, alebo nie? Ja si myslím, že je to dobré... :) Zaujalo ma cibrenie si pamäte - karty. Hneď som to aj vyskúšala a bolo to veľmi zábavné. Vedela som si rýchlo karty zapamätať. Začala som 8 kartami... :) Skutočne, keď človek chce, dokáže zvládnuť veľmi veľa.“


Helena, Prievidza, dôchodkyňa

Hľadala som na internete návod na zlepšenie pamäti, aby som si dokázala lepšie utriediť myšlienky. Našla som tvoje chrámy / priestor na odkladanie, triedenie a následné interpretovanie /, počula som o tom len som nevedela doposiaľ ako to funguje. ďakujem, že si mi pomohol otvoriť brány nevedomia :)“


Tatiana, Martin

Naučila som sa kašľať na všetky tie hlúposti, na súťažiach som pochopila, že ak chcem zaujať porotu musím okamžite reagovať a nerozmýšľať nad gramatikou. Zvyčajne to ani neboli native-speakers, ale ľudia, ktorí s ústretovosťou prijali chybičky :)“


Jana, Košice, študent

Pri učení všeobecný predmetov typu enviro socialne a podobne ktore niesu v mojom odbore ale musim ich študovať tak mi pomohli rady že ako sa naučit rýchlo a len prečítaním ak si vyznačím daný text a prečítam tak si to pametám a skúšky som porobil na prvý krát bez biflovania :)“


Andrew, Osuské, Študent STU

Ďakujem za zlepšenie,zjednodušenie a zjednotenie problematiky učenia sa nielen cudzích jazykov do rýchlej a zrozumitelnej formy s bezprostredným nepredovaním v ich výučbe, Vďaka Martin“


Juraj, Nitra

Tvoju knihu som Stroj na jazyky som nestihol ešte prečítať celú, lebo je škola a tak. Mám sa toho veľa učiť , no stále mam na očiach tie nadpisy, ktoré som mal urobiť, že Mám super pamäť, Viem sa učiť jazyky atď... Z nemčiny som sa z trojky zlepšil na dvojku. Mám menší strach z rozprávania ako niekedy.“


Števo, Humenné

Moj stres z ucenia a zo zlyhania na skuske sa znizil na minimum, moj zaujem o ucenie sa toho co ma naozaj bavi sa znovu ukazal a tiez obrovska chut naucit sa co najviac cudzich jazykov. Mato je podla mna chalan velmi podobneho charakteru ako, ja co sa tyka ucenia, ja som tiez byvala velmi dlho chora a vynechavala som v skole.

Tiez ohladne skolstva ako celku na SR a nemyslim tym nadavanie na ucitelov... cely ten system skolstva je zly a Mato nasiel sposob ako si prisposobit ucenie na seba a ako sa vsetko co chceme alebo je to len potrebne da naucit. Dufam len, ze v om bude pokracovat :-)“


Pavla, Hlohovec, studentka

Čau Martin. píšem trochu neskôr, kedže som zmaturoval pred týždňom, ale chcel som sa ti poďakovať za rady, ktoré si mi dal a ktoré mi pomohli počas akademického. K slovenčine som si spravil len zopár myšlienkových máp, ale inak som dokázal všetko prejsť a dajme tomu aj naučiť sa vďaka plnej koncentrácií a cielom, ktoré som si určil len tým že som si to čítal a tým som sa to v pohode naučil. ;-)

Aby som nezabudol, veľa veľa odpočinku a žiadne prebdené noci. :)
Takže ešte raz za pomoc. Takých ako ty by malo byť iste viacej ;-) „


Lukáš Zelko

Hackol som učenie a jazyky
za 189 €

vstup

Hackol som učenie
za 37 €
vstup
Hackol som jazyky
za 167 €
vstup

 

Momentálne sa neučím žiaden jazyk, ale chcela by som. Teraz sa sústreďujem na učenie, som pred štátnicami. Vzala som si k srdcu to vyznačovanie textu farebne a snažím sa zlepšiť, lepšie povedané zrýchliť v čítaní.

Tvoje rady sú výborné, rada si od teba niečo prečítam. Možno... keď zoštátnicujem sa dám aj na jazyky, i keď si myslím, že som ťažký oriešok. Prajem ti veľa síl a dobrej vôle v tom čo robíš, si super, pekný deň“


Viera, Trenč. Teplice, personálny pracovník v štátnej správe

Tvoje videá ma opäť naštartovali do učenia sa, hlavne to spraviť si jazykové prostredie, čo najviac počúvať, čítať v cudzom jazyku a pamäťové paláce, tie mi pomáhajú, najskôr mi to zaberalo dosť času, kým si človek našiel svoj systém, ale teraz sa slovíčka učím naozaj rýchlejšie a veselšie, nie je to nuda:)“


Miroslava, Bánovce nad Bebravou, opatrovateľka

Martin, chcem Ti poďakovať za to, že pomáhaš ľuďom prekonať prekážky, ktoré považovali za neprekonateľné. Tvoje rady a výborné nápady ma vždy nadchnú a povzbudia k tomu, že predsa len mám šancu naučiť sa aj to, čo som doteraz považovala za nenaučiteľné“


S.Horská

Celkom schopná sa mi zdá byť tvoja rada, aby sme si slovíčka, ktoré sa učíme, zvukovo prirovnávali k niečomu, čo už poznáme. Nevedome som toto vlastne vždy využíval. Veľmi mi pomáha prekladanie si pesničiek, lebo slová, ktoré sa v nich naučím, si viem dať rýchlo do súvislostí, stačí, že si v mysli vybavím danú pesničku.

A pospevovanie si tej pesničky je veľmi dobrý spôsob, ako trénovať prízvuk.“


Andrej, Liptovaký Hrádok, oceliar

Martin, chcem Ti poďakovať za rady a tipy,moja motivácia sa zlepšila.Dúfam,že sa to bude len zlepšovať...Vďaka.“


Adrian, Žiar nad Hronom

Maťo,v prvom rade sa ti chcem poďakovať za všetky tvoje cenné rady ohľadom učenia sa jazykov.Prišiel som na to,že angliština nie je len o gramatike a xy slovíčkach,je to predovšetkým o rozprávaní. Teraz ma chvália aj kolegovia:)“


Dominik, Topoľčany

Ďakujem Ti za to čo robíš, vďaka tebe som sa z bodu mrazu pohol smerom dopredu a vďaka tvojím technikám učenia a pamätania napredujem stále rýchlejšie k vytúženému cieľu.“


Dominik, Poprad, marketing

Dakujem Martin za knihu "Stroj na jazyky"! Ludia velmi radi vsetko skomplikuju a tato kniha je dokazom toho, ze 'tazke' veci sa daju zjednodusit, len treba vediet ako na to. V tejto knihe najdite odpovede ;)“


Erzsebet, Bratislava, Payroll Accountant

Vieš, Martin, ja som už človek v zrelom veku, už som si prestávala myslieť, že ešte by som sa mohla učiť jazyky, že ja už skôr s tou pamäťou budem mať problémy... ale hľadala som pamäťové cvičenia a naďabila som na info, že najlepšie sa trénuje pamäť učením sa jazykov.

A potom som objavila tvoje knihy a rady a od vtedy som šťastná. Zrazu sa mi opäť otvorili obzory, nemám strach zo starnutia a viem si predstaviť ako sa budem učiť lepšie a efektívnejšie. Ďakujem ti.“


Jaja Garjab

Hackol som učenie a jazyky
za 189 €

vstup

Hackol som učenie
za 37 €
vstup
Hackol som jazyky
za 167 €
vstup

 

Martin, mala som možnosť zoznámiť sa s tvojou knihou Poraz školu. Bolo to pre mňa veľmi poučné a inšpiratívne čítanie. Hneď od začiatku mi bolo jasné, že si to "chytil" za správny koniec. Držím palce!“


Eva z BB

Poviem to len v krátkosti. Na začiatku roka som nevedel dať dokopy pomaly jednu súvislú vetu z angličtiny ale po prečítaní knihy stroj na jazyky som nemal problém sa na maturite vyjadriť a dostal som 2. Profesorka nechápala čo sa stalo a nazvala ma najväčším prekvapením triedy a za to som vďačný :)“


Ján Janoušek

Maťo veľmi ti ďakujem, že si ma naučil robiť si poznámky. Predtým som si ich robila na celú stranu boli neprehľadné a nevedela som sa z nich učiť. Od kedy si do nich kreslím, čmáram, vyfarbujem. Hneď to ide ľahšie. :)“

Veronika, Banská Štiavnica, študentka

Nazdar Martin, t „Ďakujem, za nové nabudenie v učení sa cudzích jazykov. Vďaka Tvojim novým postojom a metódam to stále nevzdávam. Páči sa mi moderný prístup, ktorý prezentuješ a aj keď je príliš univerzálny, ( každý jazyk je tak trochu iný s, inými problémami ) páči sa mi , lebo je efektívnejší s porovnaní so školským systémom. Ďakujem“


Peter, Banská Bystrica –právnik

Musim sa Martinovi podakovat za vsetko co robi,ako ma pobada pokracovat dalej a dalej ....priznam sa,ze az po jeho navodoch na ucenie som sa zacala studiu jazyka skutocne venovat .Srdecna vdaka.“


Taja, Piestany, farmaceuticky laborant

Tvoja inšpirujúca kniha a rôzne videá o učení sa jazykov ma presvedčili, že sa aj ja môžem naučiť jazyk akýkoľvek budem chcieť. Najviac ma zaujal spôsob ako sa učiť 2 jazyky súčasne. Ďakujem za tvoje radi. „


Ondrej, Bardejov, Bezpečnostný pracovník

Moje učenie bolo len bifľovanie sa a už ma to po pravde nebavilo sa to učiť hlavne v posledných 2 ročníkoch na strednej škole. Škoda že som ta nenašiel skoršie hneď by sa z trojkára stal jednotkár. Teraz som si kúpil pred nedávnom všetky tvoje knihy a snažím sa ich dávať do praxe hlavne čo sa týka jazykov.

Jazyky sú u mňa teraz podstatnou vecou určite do budúcna ich chcem aspoň ovládať minimálne 5. Bude to tvrdá a ťažká práce ale verím že s tvojimi návodmi plus novým na čom si pracoval + kurzom hackol som jazyky si myslím že to zvládnem a dostanem sa na moju métu. Musím ti poďakovať si fakt super. P.S. Každému o tebe hovorím kto ma problémy je ich dosť na Slovensku.“


Karol, Piešťany, pracovník výroby

Dakujem Ti za tvoje rady a sposoby, kt. sa naozaj daju pouzit v beznom zivote. Su velmi uzitocne, efektivne a hlavne setria cas.“


Monika, Stara Lubovna

Je priam neuveriteľné ako dokážu návody autora zlepšiť vašu istotu v komunikácii. Prekonanie strachu z robenia chýb je veľmi užitočné, pretože je to asi najhoršia vec, ktorá vám bráni v rozvíjaní svojich jazykových znalostí.“


Tomáš, Malacky (študent)

Martin, dokážeš naštartovať človeka.....a to je prvý krok, potrebný na učenie.....hovorí sa tomu CHCIEŤ a to sa ti u mňa podarilo“


Renáta, Livingston

Martin, chcem Ti poďakovať za všetku doterajšiu starostlivosť a musím Ti povedať, že ma nikdy predtým učenie cudzieho jazyka tak nezaujalo ako teraz s Tvojou pomocou s Tvojimi maximálne inšpiratívnymi videokurzami. Naozaj ma to začalo baviť a sedím pri angličtine v každej voľnej chvíli. Vďaka za všetko“


 Jaro Buška

Zmaturoval som úspešne, dokonca nad moje očakávania. Úprimne však môžem povedať, že mi v tom veľmi pomohol ebook Pamäťové paláce. Preto sa chcem poďakovať autorovi ebooku Martinovi Hlinkovi, vďaka ktorému som mal tú možnosť vybudovať si svoj pamäťový palác. Podobnú techniku používajú aj majstri pamäte, ktorí si dokážu zapamätať aj niekoľko balíčkov kariet.

Dá sa dopracovať k takým informáciam aj zadarmo, ale v ebooku ktorý pre nás vypracoval Martin, je to napísane po lopate a navyše formou návodu a tiež sa nemusíte trápiť z angličtinou, pretože takýto super návod v slovenčine asi nenájdete. Je to naozaj výborna investícia. Určite ak sa zaujímate o kvalitnejšie učenie či zlepšenie pamäti v bežnom živote, neváhajte a investujte tých pár eur.

Mne sa to oplatilo. Ostatné ebooky som si zatil nekúpil, ale akonáhle nastúpim na VŠ tak investícia je jasná.“


Dušan Mišjak

 

Hackol som učenie a jazyky
za 189 €

vstup

Hackol som učenie
za 37 €
vstup
Hackol som jazyky
za 167 €
vstup

 

 

Najčastejšie kladené otázky (FAQ)


Mám veľa učenia, nemám čas pozerať videokurzy...

Videokurz Hackol som učenie a jazyky obsahuje vyše 10 hodín inštruktážnych videí. Dĺžka jednotlivých videí sa pohybuje od 10 – 30 minút. Ale ty si ho nepotrebuješ pozrieť naraz celý.

Jednoducho si v ňom nájdeš video, ktorom rozoberám danú problematiku, s ktorou potrebuješ poradiť, a ty sa tak môžeš učiť rýchlejšie v priebehu 30 minút.

To znamená, že už o 30 minút budeš vedieť, čo máš na svojom  učení zmeniť, aby si sa učil niekoľkokrát rýchlejšie a získal tak hodiny voľného času.

 

Je možné, že ak sa máš učiť 4 hodiny, tak ti techniky z videokurzu pomôžu sa to naučiť za 2 hodiny. Tým pádom nestratíš ani minútu svojho času.

Videokurz má za úlohu hlavné zrýchliť tvoj proces učenia teraz, keď máš učenia nad hlavu. Preto je lepšie vstúpiť do kurzu a profitovať z neho hneď teraz, ako čakať a učiť sa pomaly ešte niekoľko týždňov.

 

 

Učitelia ma zdeptali, že sa neviem učiť jazyky. Znechutili mi ďalšie učenie sa. Mám ešte šancu?

Učitelia ťa v prvom rade nemali prečo zdeptať. Učitelia ťa majú učiť a majú mať trpezlivosť s každým žiakom, aj keď mu niečo nejde. Ak si mal zlé známky, tak je to výsledok zlého učiteľa, ktorý ti to nevedel správne vysvetliť. 

Možno len jeden človek zo sto sa nechce učiť jazyky, všetci ostatní chcú. Ale potrebujú mať k tomu správny návod.Ak ti ho tvoj učiteľ nedal, nemal žiadne právo ťa kritizovať.

Či máš šancu sa ešte naučiť jazyk? 

??

Nikdy nie je neskoro. V kurze Hackol som učenie a jazyky dostaneš konkrétne návody, ako sa naučiť jednotlivé oblasti jazyka - zlepšíš porozumenie, rozprávanie a gramatiku.

 

 

Budú mi fungovať techniky rýchleho učenia, aj keď som starší?

Techniky rýchleho učenia fungujú univerzálne.

Deťom sa učí jednoduchšie hlavne preto, lebo majú väčšiu predstavivosť, ale tá sa dá postupným používaním znovu získať.

Behom posledných troch mesiacov som dostal desiatky ďakovných e-mailov, v ktorých mi ľudia písali, ako im techniky z kurzu pomohli.

To, čo chcem povedať je, že väčšina z nich mi prišla od ľudí, ktorí už svoju školu dokončili, majú deti, alebo pracujú. Ale napriek tomu sa chcú učiť cudzie jazyky a aj vďaka kurzu Hackol som učenie a jazyky sa im to darí.

 

 

Na aké jazyky funguje videokurz Hackol som učenie a jazyky?

Ja som uplatnil videokurz pri učení sa angličtiny, španielčiny, taliančiny a nemčiny. Vďaka tomu som sa začal orientovať v portugalských, francúzskych a aj poľských textoch.

Pamäťové techniky ale fungujú na všetky jazyky rovnako, sú plne univerzálne.

Moji klienti využili rady z tohto kurzu na japončinu, ruštinu, poľštinu, francúzštinu, kórejčinu a nemčinu. Nezáleží na tom, či je tvoj preferovaný jazyk slovanský, germánsky, alebo úplne iného pôvodu.

Učíš sa rovnakým spôsobom, ako sa učia malé deti, keď vyrastajú. Iba so správnym využitím technológie, pamäťových techník a robením cvičení si učenie skrátiš na niekoľko mesiacov.

 

 

Sú vo videokurze nejaké dostupné zdroje a môžem sa učiť jazyk z domova alebo budem musieť navštevovať nejaký kurz?

Nemusíš navštevovať žiadnu školu, môžeš sa učiť jazyky zo svojho domu. Ak by si do nejakej jazykovej školy chodil, tak ti techniky vo videokurze pomôžu učiť sa ešte rýchlejšie. 

Ale nie je to nevyhnutné. Videokurz obsahuje tipy na univerzálne zdroje + návody ako tieto zdroje hľadať.
 
 

Pre koho je tento videokurz?

Videokurz je zameraný hlavne na:

 • študentov (ZŠ,SŠ,VŠ), ktorý chcú dosiahnuť lepšie známky s čo najmenšou námahou
 • ľudí, ktorí to už s jazykmi skúšali, ale iné metódy učenia im nepomohli

Ale taktiež obsahuje informácie užitočné pre každého podnikateľa, ktorý sa chce naučiť ako nasať nové informácie a ako zlepšiť svoj biznis skôr ako jeho konkurenti. 

Zručnosti, ktoré sa naučíš z tohto videokurzu budeš používať celý život.

Vhodný je aj pre večných začiatočníkov v jazykoch, ale aj pre pokročilých, ktorí sa chcú zlepšiť a posunúť svoje jazykové znalosti ďalej.

Ak si začiatočník, tak ti rady z videokurzu pomôžu veľmi rýchlo získať základnú slovnú zásobu a zlepšiť vyjadrovacie schopnosti.

 

 

Je bezpečné objednávať online?

Áno, samozrejme.

Beriem tvoje bezpečie veľmi vážne. Proces platby je uskutočňovaný cez službu www.paypal.com, cez kreditnú kartu (prevod znovu zabezpečuje paypal), prevodom na účet a vkladom na bankové konto.

 

 

Nebývam na Slovensku, môžem si aj tak kúpiť videokurz?

Áno. Tento produkt je dostupný aj pre iné krajiny.

Služba www.paypal.com je medzinárodná a prístup k videokurzu budeš mať v hociktorom štáte.

 

 

Čo zahŕňa záruka vrátenia peňazí?

Ak dáš techniky z kurzu Hackol som učenie a jazyky do praxe a nezlepší sa tvoje porozumenie v cudzích jazykoch, nezdokonalíš svoju pamäť, nebudeš plynulejšie, zrozumiteľnejšie a sebavedomejšie v cudzom jazyku rozprávať, nezlepšia sa tvoje výsledky v škole a nezlepší sa tvoja slovná zásoba, tak sa mi do 30-tich dní po kúpe ozvi a ja ti vrátim plnú výšku sumy, ktorú si za kurz uhradil.

 

 

Pomôžu mi tvoje stratégie na škole?

Áno. Techniky v tomto videokurze majú široké využitie.

Informácie , ktoré  sa z neho dozvieš, sú užitočné pre všetkých študentov od základných škôl až po vysoké školy, pre študentov jazykových škôl, ba dokonca aj v podnikaní.

 

Hackol som učenie a jazyky
za 189 €

vstup

Hackol som učenie
za 37 €
vstup
Hackol som jazyky
za 167 €
vstup

 

Kontaktné údaje:

Martin Hlinka
ASU Group s.r.o.
Šípová 91/24 Nitra, 949 01, Slovensko
IČO: 46 763 422
sarlej43@gmail.com