MENU

Ako sa naučiť na tri predmety za jeden večer?


 

Mám sa do zajtra naučiť tri predmety, z toho dva sú technického charakteru, dosť veľa teórie. Ako dosiahnuť to, aby sa mi technické veci z jedného predmetu neplietli do druhého, tretí predmet je cudzí jazyk. Ako si to rozložiť? Viem že mám začať najľahším.


Tak ako píšeš, začni najľahším. Ako dosiahnuť aby sa ti neplietli veci z jedného predmetu do druhého? Zaujímavá otázka, pretože keď sa učíš podobné veci, tak práveže by ti to malo dopomôcť k lepšiemu pochopeniu, lepšiemu zapamätaniu keď sa učíš. Ja keď som sa učil matiku, tak mi to dopomohlo aby som lepšie rozumel fyzike.

Keď sa to naučíš, sprav si leštenie, sprav si výdaj informácii, prejdi si to, že ktoré učivo sa týka ktorého predmetu. Dajme tomu že sa naučíš ten jeden technický predmet a potom si sprav výdaj informácii, prejdi si to, keď ho uzavrieš, zober si ten druhý predmet.

Skús nabaliť informácie na ten prvý ak sa ti to dá spojiť, spojiť staré informácie s novými, ktoré si už pochopil, ale sprav si to leštenie. Tým že si spravíš potom výdaj informácii, tak to ako keby uzavrieš.Kompletný kurz ako aj záznamy z webinárov nájdeš vo videokurze Hackol som učenie a jazyky:

button


Získaj týchto 11 trikov, ktoré mne pomohli
učiť sa rýchlejšie
sústrediť sa na učenie
a plynulo rozprávať v cudzích jazykochStiahni si e-knihu Poraz školu! a začni zlepšovať svoje učenie ešte dnes!

Hneď ako napravo vložíš tvoje meno
a e-mail, bude e-kniha Poraz školu! zaslaná na tvoju adresu.

Pridaj sa k vyše 20 000 luďom, ktorí sa už dnes učia rýchlejšie.

sipka


Návrat na homepage Ako sa učiť