MENU

Je dôležité uspieť na prvýkrát?


 

V prvom ročníku som mal spolužiačku, ktorá mi stále hovorila ako by som sa mala učiť a prišla mi inteligentnejšia ako ja. No nakoniec som to ja dala, aj keď na druhýkrát a ona nie. Nervuje ťa však, že to väčšinou dávaš až na druhýkrát. Začala si však praktizovať motiváciu, že lepšie na druhýkrát ako nikdy. Nie je dôležité ako dlho to bude trvať kým sa k úspechu dopracuješ, že to je aj tvoja motivácia pre ostatných.


Ďakujeme za motiváciu. Podľa mňa až tak nezáleží na tom, či to je na prvý alebo druhýkrát a podľa mňa to je úplne jedno. Je úplne jedno či to bude na druhý, na tretí, alebo na štvrtý, pokiaľ ty máš stále tú ochotu sa zlepšovať, pokiaľ si nenarazila na strop tvojej tolerancie.

Čo sa týka napríklad budovania biznisu, poviem príklad. Je to o tom, že stále testuješ nové veci a raz prerobíš, druhýkrát prerobíš, tretíkrát prerobíš, ale je to súčasťou toho že sa stále vzdelávaš.

Aj učenie je také že, ty sa učíš a učíš sa z nejakého dôvodu, pretože chceš niečo dosiahnuť. Nehovorím o tom že máš výšku a máš skúšku, hovorím o tom že dajme tomu sa učíš od nejakého majstra, tak vždycky máš možnosť sa k tomu vrátiť a doučiť sa to a prejsť to znovu a dať tú skúšku.

Naše školstvo je také, že OK tri pokusy a dovi dopo, zas na druhej strane, tie skúšky tuto na Slovensku sú na mnohých školách také, že ozaj neni dôvod to nedať. Toľko k tomu.Kompletný kurz ako aj záznamy z webinárov nájdeš vo videokurze Hackol som učenie a jazyky:

button


Získaj týchto 11 trikov, ktoré mne pomohli
učiť sa rýchlejšie
sústrediť sa na učenie
a plynulo rozprávať v cudzích jazykochStiahni si e-knihu Poraz školu! a začni zlepšovať svoje učenie ešte dnes!

Hneď ako napravo vložíš tvoje meno
a e-mail, bude e-kniha Poraz školu! zaslaná na tvoju adresu.

Pridaj sa k vyše 20 000 luďom, ktorí sa už dnes učia rýchlejšie.

sipka


Návrat na homepage Ako sa učiť