MENU

Ako sa učiť nosku, ekonomiku a podobné predmety?


 

Pri učení ekonomiky, klasických pojmov a teórií ako z nich spraviť myšlienkovú mapu ako sa učiť tieto veci : Nosku alebo ekonomiku, proste drísty ktoré sa treba naučiť.

Super, dobrá otázka. Na tieto veci možno že nebudeš chcieť použiť myšlienkovú mapu. Má to súvis s tou stratégiou učenia, že najprv získaš informácie o tom čo sa ideš učiť a vyberieš si to že akým spôsobom sa to budeš učiť.

Ako si to vyberieš? Tak o tom je video o Informačných štruktúrach, lebo niektoré veci si stačí uložiť skrz pamäťové paláce, niektoré veci si musíš zapamätať skrz to že ich pochopíš, lebo sú priveľmi abstraktné. Na to budem robiť video dnes.

Potom sú veci ktoré musíš jednoducho zažiť, potom sú veci ktoré sú konkrétne tie sa ľahko zapamätávajú, alebo máš veci ako názor že potrebuješ vedieť, že či je kresťanstvo lepšie ako islam. 5 typov informačných štruktúr, to video ti pomôže vybrať pamäťovú techniku, priamo na to čo sa ty ideš učiť momentálne.Kompletný kurz ako aj záznamy z webinárov nájdeš vo videokurze Hackol som učenie a jazyky:

button


Získaj týchto 11 trikov, ktoré mne pomohli
učiť sa rýchlejšie
sústrediť sa na učenie
a plynulo rozprávať v cudzích jazykochStiahni si e-knihu Poraz školu! a začni zlepšovať svoje učenie ešte dnes!

Hneď ako napravo vložíš tvoje meno
a e-mail, bude e-kniha Poraz školu! zaslaná na tvoju adresu.

Pridaj sa k vyše 20 000 luďom, ktorí sa už dnes učia rýchlejšie.

sipka


Návrat na homepage Ako sa učiť