MENU

Angličtina – cvičenia. V tomto článku sa dozvieš tie najlepšie cvičenia na angličtinu a poviem ti o jednom hrozitánskom mýte, ktorý ti dnes znemožňuje zlepšovať sa v angličtine.


Angličtina – cvičenia. V tomto článku sa dozvieš tie najlepšie cvičenia na angličtinu a poviem ti o jednom hrozitánskom mýte, ktorý ti dnes znemožňuje zlepšovať sa v angličtine.

 

Angličtina…cvičenia… Chceš precvičovať angličtinu?

Chceš robiť anglické cvičenia? Áno?
Čo konkrétne?
??
Gramatiku?
Slovíčka?
Používanie angličtiny?

Chceš hovoriť anglicky plynulo a gramaticky správne?
Tak potom preboha, prečo sedíš pri počítači?
??

Ako, necháp ma zle. Som rád, že si na tejto stránke. Dozvieš sa tu úžasné návody pre zlepšenie tvojej angličtiny, tvojej gramatiky, tvojej slovnej zásoby, tvojho života. Pokojne čítaj ďalej.
Ale skutočne, ak chceš precvičovať mám pre teba 2 rýchle návody

Angličtina – cvičenia viac nie! Ako miesto cvičení vyriešiť anglickú gramatiku?

2 rýchle návody:
Existuje spôsob, ktorým sa vieš naučiť anglickú gramatiku bez toho, aby si sa učil 90% poučiek. Je to jeden z pamäťových lievikov, o ktorom hovorím vo videu 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny.
Pre rýchle zlepšenie v anglickej gramatike nepotrebuješ robiť nudné anglické cvičenia. Miesto toho si prečítaj 15 najčastejších gramatických chýb, vylep si ich pri počítač a precvičuj angličtinu cez Facebook s kamošmi.

 

Angličtina – cvičenia na aktívnu slovnú zásobu

Je  jeden tip na anglické cvičenia, ktorý ti môžem maximálne odporučiť. Existujú cvičenia, ktoré v slovenčine používajú rečníci, politici, či moderátori pre ich zlepšenie prejavu.
Ja som vzal ich princíp a spravil z nich tzv 7. pamäťový lievik pre bleskové ovládnutie angličtiny. Vďaka nim precvičíš tvoju angličtinu nevšedným spôsobom:

  • Zlepšíš tvoje vyjadrovanie
  • Tvoja angličtina bude znieť plynulejšie
  • Zlepšíš svoj prízvuk
  • Tieto cvičenia na angličtinu ti zvýšia sebadôveru pri rozprávaní

V skratke, staneš sa rečníkom v angličtine. Pozri si video  7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny pre viac informácii o tomto pamäťovom lieviku a ďalších návodoch, ako preskočiť roky učenia a naliať si angličtinu do hlavy bez gramatiky a bez bifľovania >>